Mitai ir faktai apie svajonių būsto paieškas

Naujos statybos butaiJeigu šiuo metu ieškote būsto – tokiu atveju siūlome Jums kuo labiau atsipalaiduoti. Daugelis žmonių taip ori kuo greičiau rasti savo namus, kad tai paveria darbu, kuris dažniausiai labai vertina. O juk šiuo metu rinkoje siūlomas naujos statybos būstas Vilniuje yra toks įvairus ir tuo pačiu toks skirtingas, kad kiekvienas tikrai gali atrasti tai, kas jam labiausiai tinka.

Svarbiausia skirti kuo daugiau dėmesio smulkmenoms ir tuo pačiu netikėti mitais, kurie kartais sutrukdo pamatyti tą kokybę ir tuo pačiu tokius namus, kurie Jums yra arčiausiai širdies.

· MITAS, kad nauja statyba kainuoja labai daug. Jos kainos ribos yra labai plačios ir kiekvienu atveju kinta priklausomai nuo žmogaus poreikių. Štai todėl siūlome nepamiršti skirti dėmesio smulkmenoms, kadangi tik jos lemia kainą bei kokybę.

· FAKTAS, kad naujos statybos būtas Vilniuje yra kur kas geresnė investicija. Šiuo metu žmonės labai dažnai perka tokius namus, kurie apsimoka. Paprasčiausiai nebegyvenama viename būste visą gyvenimą, tad natūralu, kad dažniausiai tikimasi atrasti tai, kas bus pelninga.

· FAKTAS, kad nauja statyba taip pat yra draugiška gamtai. Kadangi šiuo metu kiekvienas stengiasi kuo daugiau dėmesio skirti aplinkai – turėtų rinktis tokius būstus, kurie veikia naudodami kuo mažiau energijos ir tuo pačiu būdami kuo draugiškesni žmogui.

· Gana gajus MITAS, kad nauja statyba būtinai yra labai mažų erdvių. Paprasčiausiai kadangi daugelis žmonių nori gyventi kuo pigiau – jie renkasi tokius būstus, kurie yra mažesni, kadangi ir jų išlaikymas tokiu atveju kainuos pigiau. Tačiau tai nėra taisyklė, kadangi šiuo metu pasiūla rinkoje tikrai labai plati

· FAKTAS, kad dažniausiai bankai kur kas lanksčiau teikia paskolas tokiu atveju, kai reikalinga pagalba. Sena statyba kredituojama kur kas rečiau ir tai dažniausiai skatina pagalvoti – ar ne geriau sutikti su bankais, kad būstas tai yra ateities investicija, kuri turi atsipirkti?

Namų ir butų pasiūla rinkoje šiuo metu labai plati. Siūlome kuo daugiau dėmesio skirti akcentams, kurie lemia kokybę garantuosiančią Jums gyvenimą taip, kaip labiausiai norisi…

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *