10 veido kaukių, kurias galite pasidaryti namuose, kad oda būtų visiškai švari

Kokią geriausią veido kaukę kada nors išbandėte?

Geriausia veido kaukė, kokią esu išbandžiusi, yra juodų taškelių šalinimo kaukė, pagaminta iš aktyvuotos anglies. Aktyvintoji anglis daro stebuklus užsikimšusioms poroms ir kartu yra neįtikėtinai švelni odai. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie nori detoksikuoti odą ir išvalyti poras. Po to būtinai naudokite drėkinamąjį kremą, kad oda pernelyg neišsausėtų. Geriausia veido kaukė, kokią esu išbandžiusi, yra juodųjų taškelių šalinimo kaukė, pagaminta iš aktyvuotos anglies.

Kodėl žmonės naudojasi veido procedūromis?

Veido kaukėsŽmonės naudoja veido procedūras, kad pagerintų savo odos išvaizdą ir gydytų įvairias odos ligas. Dauguma žmonių juos naudoja dėl kosmetinių priežasčių, pavyzdžiui, senėjimo stabdymui, spuogų, pigmentacijos gydymui arba odos tekstūros gerinimui. Veido procedūros taip pat gali būti naudojamos medicininiais tikslais, pavyzdžiui, rožinei, egzemai ar psoriazei gydyti. Jei kenčiate nuo spuogų, veido procedūra gali padėti sumažinti dėl spuogų atsiradusį paraudimą, juoduosius ir baltuosius taškelius. Veido kaukės ir rinkos naujovės. Jei turite riebią arba mišrią odą, veido procedūra gali padėti išlaikyti švarią ir skaidrią veido odą. Veido procedūros taip pat naudingos sausos odos tipams, nes gali padėti padidinti odos drėkinimą ir maitinimą.

"Pasidaryk pats" veido kaukės, kurioms nereikia vykti į SPA centrą

Aktyvinta medžio anglis – šios rūšies medžio anglis paprastai naudojama odai valyti ir nuvalyti. Tonikas- Tonikas paprastai naudojamas kaip odos priežiūros priemonė, kuri naudojama po odos valymo. Juo pašalinamas purvo, riebalų ar makiažo perteklius, likęs ant odos po valymo. Medus ir avokadas – medus yra puikus odos priežiūros ingredientas, nes jame gausu antioksidantų ir jis yra drėgmę išlaikanti medžiaga.

Veido kaukės, kurias galite pasigaminti iš SPA ingredientų

Yra daug veido kaukių, kurioms naudojami ingredientai, kuriuos galite rasti vietiniame SPA centre. Viena iš tokių veido kaukių yra avokado ir avižinių dribsnių veido kaukė. Ši veido kaukė puikiai tinka sausai odai, ji bus sudrėkinta. Ši SPA veido kaukė puikiai tinka visų tipų odai ir ją galima pasigaminti namuose iš lengvai prieinamų ingredientų. Kitas veido priežiūros būdas, kurį galite pasigaminti namuose iš SPA procedūros ingredientų, yra medaus ir ciberžolės veido procedūra. Medus yra puiki veido odos senėjimą stabdanti priemonė ir puikiai tinka visų tipų odai. Ciberžolė yra natūralus odos šviesintojas ir puikiai tinka visų tipų odai. Kitas veido priežiūros būdas, kurį galite pasigaminti iš SPA centro ingredientų, yra pomidorų ir alavijo veido procedūra.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *