Tinkami scenos apšvietimo sprendimai yra būtini

Scenos apšvietimasScena yra ta vieta, kur vyksta patys gražiausi pasirodymai galintis sukelti labai gerus jausmus ir tuo pačiu padedantys aktoriams bei dailininkams atskleisti savo talentus. Žinoma, kad tikrai viską pavyktų pateikti taip, kaip norisi – svarbiausia yra tinkamas scenos apšvietimas, kuris turi būti pasirenkamas kartu su specialistais. Jie ne tik montuoja, tačiau ir padeda rasti labiausiai tinkamas apšvietimo sistemas. O kai jų pasiūla tokia plati, kyla klausima – kuri yra geriausia?

Spalvų gama – svarbiausia

Scenos apšvietimas yra labai įvairus, tad renkantis pasiūlymus nuomai dažniausiai gali kilti klausimas dėl poreikių bei kokybės. Geriausia rinktis tokius, kurie turi kuo daugiau atspalvių, kadangi tai ne tik puikiai atrodantis, tačiau taip pat ir jaukumas kuriantis rezultatas. Galiausiai reikia įvertinti tai, kad dažniausiai daugiau spalvų geriau užpildo sceną, tad paprasčiausiai nebereikia papildomų, dažnai nemažai kainuojančių dekoracijų.

Šviesos erdvumas ir sklidimo greitis

Ieškant labiausiai tinkamos sistemos, kuri bus gebi tinkamai sukurti aplinką tam tikroje patalpoje – reikia daugiau dėmesio skirti jos didumui, kadangi pagal tai yra ieškoma ir labiausiai tinkama įranga. Juk pats scenos apšvietimas gali būti galingesnis ir tuo pačiu aptarnauti labai dideles patalpas bei didelius koncertus ir tuo pačiu būti ne toks galingas, specialiai kurtas mažiems pasirodymams. Bet kuriuo atveju reikia skirti dėmesio smulkmenoms, kadangi tik tuomet atrasite tai, ko Jums reikia labiausiai.

Tinkamas nuomos punktas

Kadangi pačio įrangos dažniausiai labai brangios – nuoma tampa geriausia alternatyva. Ji ne tik pigesnė, tačiau taip pat ir atveria galimybes kiekvienam atrasti tai, ko reikia. Tik svarbu kuo daugiau dėmesio skirti smulkmenoms ir tuo pačiu tartis su nuomos punktais, kurie gali atsakyti į klausimus ir tuo pačiu padėti Jums atrasti tas sistemas, kurios labiausiai tinka konkrečiai patalpai.

Gera scena yra ta kurioje viskas, iki mažiausių smulkmenų, yra taip, kad pasirodymo rengėjas galėtų kokybiškai atlikti savo numerį. Tam reikalingas ir apšvietimas, ir gera garso sistema, galiausiai, tinkamos dekoracijos, kurios padės sukurti skoningą ir tinkamą temos aplinką.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *