Žiedo pasirinkimas pagal pirštus ir žmogaus charakterį

Renkantis žiedus, kurie skirti puošti rankų pirštus – reikia įvertinti daugiau smulkmenų nei kada nors teko pagalvoti. Visgi, dažnas renkasi juos pagal estetiką ir toks pasirinkimas, sutikite, gana geras, kadangi dažniausiai intuityviai pasirinkimas variantas, kuris tinkamas labiausiai.

Tiesa, jeigu norite susipažinti kiek plačiau su žiedų pasirinkimo aspektais – tokiu atveju skaitykite į straipsnį. O perskaičius užsukite į https://kolje.lt/ ir raskite savo svajonių žiedą.

Tinkamas dydis – svarbus

ŽiedaiRenkantis žiedus reikia pirmiausia daugiau dėmesio skirti dydžio niuansams. Tik tokiu atveju jos gražiai atrodys. O tuo pačiu ir bus patogiai dėvimas. Svarbiausia, kad internete galima rasti labai daug dydžių lentelių, kuriose matyti – kaip išmatuoti ir kaip pasirinkti. Keista, kad žmonės vis dar kartais to vengia. Juk perkant internetu tai yra ne tik geriausia, tačiau dažnai ir vienintelė galimybė būti tikru, kad pasirinktas žiedas – pats geriausias ir nešiojimo metu bus patogus.

Aktyvios asmenybės ir drąsūs žiedai

Moterys, kurios yra labai drąsios ir kurios kartais vadinamos labai ekspresyviomis – dažniausiai renkasi labai masyvius papuošalus, kurie ne tik puikiai atrodo, tačiau taip pat ir perteikia jų asmenybę. Tokiu atveju žiedai dažniausiai turi labai dideles akutes. Žinoma, jos nebūtinai yra brangiojo metalo, tačiau štai puikiai atrodo su akmenimis, kurie turi ir tam tikrų stebuklingų galių. Natūralu, kad tuomet reikia rinktis žiedus ne tik pagal estetiką, tačiau taip pat ir pagal jo galią, kurią gauna moteris dėvėdama žiedą.

Kuklumas – puošia kiekvieną

Jeigu dideli ir masyvūs papuošalai, kurie taip pat yra ryškūs Jums per drąsūs – tokiu atveju visada galima įsigyti kuklesnius, kurie dažniausiai patinka minimalizmą mėgstančioms moterims. O jeigu tokie žiedai dar yra pagaminti iš brangiojo metalo ir puošti brangiais akmenimis – jie įgauna dar daugiau vertės. Svarbiausia atsiminti, kad net ir būdami labai maži – jie gali labai puošti, gali padėti moteriai atrodyti įspūdingai. Juolab, dažniausiai tokie žiedai nešiojami kasdien, kadangi niekur nekliūna, yra patogūs.

Rinkitės tokius, kurie patinka ne tik jūsų akims, tačiau ir Jūsų širdžiai. Juk papuošalai turi tokią galią.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *