Kaip tinkamai prižiūrėti žiemines padangas?

BerivaNors už lango dar vis šlapia, nėra labai slidu, tačiau Jūsų transporto priemonės jau turi „dėvėti“ geros kokybės žiemines padangas, kurios gali padėti išvengti pavojų kelyje. Svarbiausia, žinoma, pasirinkti geros kokybės padangas, kurias galite rasti čia: https://beriva.lt/lt/padangos/ziemine.

Svarbiausia – kuo daugiau dėmesio

O kai rasite tokias, kurios garantuoja saugias keliones ir tuo pačiu atitinka Jūsų transporto priemonės charakteristikas – skaitykite šį straipsnį, kuriame aptarsime svarbiausius priežiūros niuansus. Tam, kad padangos tarnautų kuo ilgiau ir tuo pačiu garantuotų kuo didesnį saugumą kelyje. Tai turi būti kiekvieno vairuotojo prioritetas.

Ir kai matyti, kad padangos nėra tokios geros kokybės kaip kad tiki tol – svarbiausia yra jų nenaudoti toliau, kadangi gedimai daromi vis didesni ir taip galiausiai dar sutvarkomos padangos privedamos iki to, kad jas tenka keisti naujomis.

Geriausia – tinkama laikymo vieta

Žinoma, žiemos metu dėl šalčio padangos dėvisi ne tik greičiau, tačiau taip pat ir praranda svarbiausias savo savybes, kurios reikalingos žmogaus saugumui.

Jeigu tik turite tokią galimybę – tokiu atveju transporto priemones siūlome laikyti garaže arba kurioje kitoje patalpoje, kurioje bus aukštesnė temperatūra ir tuo pačiu padangoms neteks nuolatos liestis su dideliu šalčiu, sniegu, kuris yra kur kas didesnis dirgiklis nei kada nors galėjote pagalvoti.

Kokybė ir patikimos prekybos vietos

Žinoma, kad ir kaip intensyviai prižiūrėsite padangas – pirmiausia jos turi būti geros kokybės, kad nauda tikrai būtų. Paprasčiausiai šiuo metu rinkoje pasiūla labai plati, tačiau tikrai ne visos yra tokios geros, kokių tikimasi. Renkantis būtinai žiūrėkite, kad jos būtų sertifikuotos, taip pat rinkitės tokias, kurios parduodamos pripažintų gamintojų. Visada galima skaityti kitų žmonių komentarus. Tai padės susidaryti nuomonę ir tuo pačiu atsakingai rinktis ir rasti tai, kas labiausiai tinka Jūsų atveju.

Visa tai yra smulkmenos, tačiau juk smulkmenos galiausiai ir leidžia geriausią rezultatą, tiesa? Tarkitės su komanda dėl padangų pasirinkimo ir tuo pačiu tinkamo jų naudojimo. Kuo daugiau dėmesio skirsite – tuo ir tarnavimo laiko tarpas bus ilgesnis ir našesnis.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *