Virtuvės šluosčių palyginimas: Geriausias būdas valyti namus

šluostėsPalaikyti švarą namuose nelengva užduotis, net jei turite nustatytą planą ir tvarką. Švarių namų palaikymas nesibaigia vien tik paviršių valymu, kurį dauguma žmonių atlieka reguliariai. Reikia eiti giliau ir tvarkyti tas sunkiai pasiekiamas vietas, kampus, sienų kraštus ir kitas problemines vietas, kurias dauguma namų savininkų paprastai apleidžia. Šluostė yra vienas geriausių būdų susidoroti su bet kokiu sudėtingu namų valymo darbu. Juo lengva valyti grindų plyteles ir kitus kietus paviršius, nepaliekant nė vieno kampelio nešvaraus ar lipnaus. Naudodami tinkamą šluostę galite net virtuvėje netvarkingai išvalyti netvarką, nesukeldami prakaito. Šiame straipsnyje apžvelgsime keletą geriausių virtuvės šluosčių, iš kurių galite rinktis. Raypath šluostės kaina.

Valymo poreikių nustatymas

Pirmasis žingsnis renkantis geriausius virtuvės šluostes – nustatyti savo valymo poreikius. Tai padės jums išsiaiškinti, kokio tipo šluostės geriausiai tiks jūsų virtuvėje, taip pat padės sutaupyti pinigų. Pažvelkime į kelis dažniausiai virtuvėje pasitaikančius valymo poreikius. – Šlavimas – tai paprastas būdas palaikyti švarias virtuvės grindis, todėl svarbu tai daryti reguliariai. – Dulkių valymas – galbūt nemanote, kad dulkių valymas yra valymas, tačiau taip ir yra. Dulkės gali sukelti alergijas, bėrimus ir kitas sveikatos problemas. – Valymas – Jei turite vaikų ar naminių gyvūnų, žinote, kad ant grindų visada būna kas nors lipnaus. Valymas ir šluostymas yra du puikūs būdai, kaip su tuo susidoroti. – Šveitimas – Nors šluostymas puikiai tinka kasdieniam valymui, retkarčiais, ypač jei turite didelę šeimą, teks šveisti.

Šluotų tipai

Rinkoje yra daugybė šluotų tipų. Nuo sintetinių šerių iki medžio pluošto – kiekviena medžiaga turi savų privalumų ir trūkumų. Apžvelkime keletą populiariausių šluotų tipų ir aptarkime jų naudojimą. – Sintetinis pluoštas – iš sintetinio pluošto pagaminti šepečiai puikiai šluoja smulkias dulkių daleles ir kitus nešvarumus. Šių šluotų šereliai yra standūs, todėl jos puikiai tinka grindims šveisti. – Medžio pluoštas – iš medžio pluošto pagamintos šluotos puikiai tinka valyti lauke. Jos taip pat tinka naudoti patalpose, jei nereikia valyti smulkių dulkių dalelių. – Bambuko pluoštas – šio tipo šluotos yra geras pasirinkimas ir vidaus, ir lauko darbams. Šeriai yra standūs, todėl gerai šveičia, nors ir ne taip gerai kaip sintetinio pluošto. – Kukurūzų pluoštas – šios šluotos puikiai tinka smulkioms dulkių dalelėms šluoti. Šeriai yra labai minkšti, todėl jie netinka šveisti.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *