Moteriškos striukės žiemai pasirinkimas

Artėjant vėsiajam metų laikui reikia kuo daugiau dėmesio skirti aprangai, kuri kasdien yra dėvima. Juk norisi ne tik gražiai atrodyti, tačiau taip pat ir labai gerai jaustis, tačiau be kokybiškų lauko drabužių, deja, nei iš vietos. O kadangi moteriškos striukės žiemai yra labai įvairios – rasti tinkamas dažniausiai pavyksta tik palyginus galimybes. Kokios jos? Pateiksime gaires apačioje.

· Stilius

Dažniausiai striukės išvaizda yra pats pirmas aspektas, kuris vertinamas labiausiai ieškant tinkamo drabužio. Nuo pačių paprasčiausių iki labai įmantrų, tad kiekvienos moters poreikiai bus patenkinami. Juolab, kuo mažiau dėmesio skirkite madoms, kurios kartais diktuoja pasirenkamus drabužius ir tuo pačiu daugiau stiliui, kuris turi atitikti tam tikros moters poreikius.

· Dydis

StriukėsMoteriškos striukės taip pat turi būti pasirenkamos pagal dydį. Tokia jau ta praktika, kad moterys dažniausiai renkasi per mažus drabužius. Jeigu vasaros metu tai bent jau nekenkia kūnui, tai žiemos metu – labai blogai. Štai todėl siūlome daugiau dėmesio skirti dydžiui ir tuo pačiu rasti tokias striukes, kurios yra tinkamų matmenų. Tuomet pavyks išvengti nušalimų.

· Gamintojas

Gal kiek rečiau vertinamas aspektas, tačiau lygiai toks pat svarbus. Juk gamintojas labai dažnai lemia kokybę. Ir tuo pačiu patogu internete skaityti kitų žmonių komentarus, patirtis ir tuo pačiu jomis remiantis rinktis tokius lauko drabužius, kurie tarnaus ilgai ir tuo pačiu atrodys puikiai.

· Sudėtis

Žiemos metu reikalingos tokios striukės, kurios suteikia labai daug šilumos, padeda puikiai atrodyti, galiausiai, yra atsparios ne tik šalčiui, tačiau taip pat ir drėgmei. Pasirinkus tokius drabužius būsite ramūs, kad bet kokiu oru pavyks gerai jaustis. O juk lietuviškos žiemos yra labai permainingos.

· Izoliacija

Moteriškos striukės žiemos metu dažniausiai pasižymi ir termoizoliacinėmis funkcijomis, kurios daugeliui žmonių yra prioritetas. Tokiu atveju kūnas bus šiltas, tačiau pavyks išvengti prakaitavimo. Būtent tokias siūlome rinktis ir Jums.

· Ilgis

Reikalingos ne tik tinkamo dydžio, tačiau taip pat ir ilgio striukės. Geriausia yra tokios, kurios dengia užpakaliuką, bent jau pusę šlaunų. Tokiu atveju pavyks išvengti bet kokio peršalimo galimybės, kurios dažniausiai žiemos metu yra ypač aktyvios.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *