Ką reikia žinoti renkantis siuntų partnerį?

Kiekvienas tikriausiai sutiks, kad renkantis siuntų partnerį pats svarbiausias kriterijus yra patikimumas. Žinoma, svarbus ir bendravimas, kiti kriterijai, tačiau patikimumas apima daugelį dalykų. Juk kokia nauda iš tinkamo ir malonaus bendravimo, jeigu siuntiniai nepristatomi laiku arba pristatomi sugadinti.

Https://www.siusk24.lt/terms_couriers_pages/omniva-siuntosSiuntų gabenimo tarnybų šiandien yra iš tiesų labai daug, todėl renkantis sau patikimą partnerį neretai tenka susidurti su keblumais. Tačiau visa tai palengvina tam tikras aiškus žinojimas, kokio siuntų partnerio reikia, kokias šalis jis turi pasiekti. O gal jums reikalinga pervežti specialius krovinius ir pan.

Viena yra pasirinkti partnerį, kuris jūsų siuntas pristatytų Lietuvos ribose, o visai kas kita, jeigu reikalingas tarptautinis vežėjas. Tiesa, tarptautinis vežėjas taip pat gali būti globalus, o galbūt jums reikalinga siuntas pristatyti išskirtinai Baltijos šalių ribose. Pastaruoju atveju nebūtina rinktis gana nepigiai kainuojančias gerai žinomų kurjerių paslaugas. Galima rinktis mažesnius, bet taip pat patikimus vežėjus, kurie siūlo tiek kurjerio, tiek paštomatų paslaugas Baltijos šalyse https://www.siusk24.lt/terms_couriers_pages/omniva-siuntos.

Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad tai galite padaryti ir patys. Tačiau partneriai visuomet gali pasiūlyti konkurencingesnes kainas nei siunčiant pavienes siuntas ir taip pat suteikti daugiau papildomų paslaugų. Todėl labai svarbu atkreipti dėmesį, ar pasirinktas partneris siūlo siuntų draudimą, siuntų paėmimą iš vietos. Be to, siuntų siuntimas paštomatu suteikia galimybę siuntas įdėti jums patogiu metu, nepaisant paros meto. Tokiu atveju nereikia kurjerio laukti ar derintis siuntų paėmimo laiką.

Renkantis partnerį siuntų gabenimui į užsienį globaliu mastu, reikėtų žinoti, į kokias šalis vienas ar kitas vežėjas gabena. Taip pat labai svarbu jo patikimumas ir sėkmingas bendradarbiavimas su savo partneriais. Beje, kaip minėjome, šis kriterijus yra svarbiausias visais atvejais.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *