Saugus plaukimas su baidarėmis: keli esminiai patarimai

Baidarės yra viena mėgstamiausių vandens pramogų Lietuvoje, kurią išbando vis daugiau žmonių. Natūralu, kad stengiamasi rasti vietą, kur plaukimas patenkintų Jūsų poreikius, nebūtų per daug aktyvus, galiausiai, tikrai būtų saugus. O kadangi baidarių nuomos įmonė Lietuvoje yra ne viena, esame tikri, kad kurios nors paslaugos patenkins Jūsų poreikius ir leis plaukti smagiai, aktyviai, džiaugsmingai.

Baidarės nuomaiViena patraukliausių upių yra Žeimena, kadangi ja plaukiant galima patirti labai daug nuotykių. Žinoma, aktyvesnėse upėse reikalingas ir didesnis saugumas. Kaip būti dėl to ramiu – keli patarimai apačioje.

  • · Pirmiausia reikalingos tinkamos apsaugos priemonės, kurios gali garantuoti, kad tiek sudėtingas, tiek gana paprastas plaukimas nesukels Jums jokių problemų. Paprasčiausiai būtinai dėvėkite liemenę, kuri gali Jums suteikti kuo daugiau apsaugos. Tik tiek ir reikia, kad plaukimas būtų saugus.
  • · Plaukiant baidarėmis taip pat reikia pasirūpinti ne tik savo, tačiau ir kitų, kurie plaukia greta, saugumu. Tai reiškia, kad plaukimo metu reikia palaikyti sistemingą liniją, mažiau mėtytis į šonus, kadangi būtent tai labai dažnai sukelia pavojų kitiems.
  • · Rinkitės tokį plaukimą, tokį maršrutą, kuris atitinka Jūsų galimybes. Tai reiškia, kad siūlome rinktis ne per daug aktyvius tuomet, kai nesate ir fiziškai aktyvus žmogus, tačiau kur kas aktyvesnius tokiu atveju, kai jau seniai mėgaujatės šia pramoga ir paprasčiausiai ieškote kur kas daugiau nuotykių.
  • · Žiūrėkite, kad plaukimo metu oras būtų kuo geresnis. Dažniausiai tik tiek ir reikia, kad apsauga būtų pati didžiausia. Kai kurie specialiai plaukia blogo oro metu, kadangi jiems tai suteikia daugiau adrenalino. Galima, tačiau toks variantas yra tinkamas ne visiems, kadangi reikia mokėti gerai plaukti tada, kai srovė yra didelė.

Būkite saugus ir tuo pačiu rūpinkitės ne tik savimi, tačiau taip pat ir kitais. Kadangi šiuo metu upių bei ežerų gausa yra labai plati, o baidarių nuomonės įmonė siūlo labai daug galimybių kiekvienam – išbandyti vandens pramogas siūlome ne tik vasaromis, kai dienos labai šiltos, tačiau ir rudenį, kai plaukiant galima grožėtis nuostabia rudens gamta.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *